Realizacja reportaży

Jeśli planujesz ciekawy event, chcesz przybliżyć innym działalność swojej organizacji, albo po prostu wiesz o ciekawym wydarzeniu ze świata studenckiego i uważasz, że nasza telewizja powinna je pokazać lub o nim poinformować - napisz do nas.

Jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe propozycje.
redakcja@tvpw.pl


Patronat medialny

Jeżeli chciałbyś zaproponować naszej Telewizji objęcie patronatu medialnego nad ciekawym wydarzeniem studenckim lub masz jakiekolwiek pytania związane z patronatami medialnymi, skontaktuj się z obsługą patronatów medialnych.

patronat@tvpw.pl


Oferta komercyjna

Studencka Telewizja Internetowa TVPW jest organizacją studencką typu non-profit, opartą na społecznej pracy jej członków. Jednak, aby utrzymać stały poziom rozwoju zachęcamy naszych partnerów do skorzystania z bogatej i sukcesywnie rozwijanej oferty komercyjnej TVPW. Wszelkie wpływy przeznaczane są obecnie na dalsze rozwijanie zaplecza sprzętowego Telewizji.

Reklama na TVPW.pl

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci różne drogi reklamy na stronie tvpw.pl. Są to między innymi: reklama tekstowa (newsbar), filmy reklamowe typu pre-roll i post-roll.

Produkcja filmowa i oprawa fotograficzna

TVPW zajmuje się również realizacją filmów reklamowych, korporacyjnych oraz eventowych. Doświadczona ekipa, profesjonalne zaplecze sprzętowe, elastyczność oraz konkurencyjne ceny składają się na atrakcyjną ofertę.

Realizacja LIVE

Jesteś organizatorem dużego wydarzenia i chcesz aby dotarło ono do szerszej grupy odbiorców? Ta oferta jest dla Ciebie! Jesteśmy w stanie przygotować oraz dopasować do Twoich potrzeb kompletną realizację na żywo z każdego wydarzenia. Możemy relacjonować do Internetu wszystko co dla Ciebie ważne!

Materiały sponsorowane

Chciałbyś dotrzeć ze swoim filmem do szerokiego grona warszawskich studentów? Skorzystaj z naszej oferty! Nie masz gotowego filmu? To nic nie szkodzi – przygotujemy go specjalnie dla Ciebie!

Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu wraz z zapewnieniem doświadczonej obsługi. Posiadamy profesjonalne kamery HD , sprzęt dźwiękowy, kompletny tor realizacyjny, a o wykorzystanie potencjału tego sprzętu dba doświadczona ekipa.

ZAPRASZAMY!

Agnieszka Krzelowska
b2b@tvpw.pl