Dołącz do Nas, dołącz do TVPW!

Czy kiedykolwiek myślałeś o pracy w mediach? Czy właśnie przyszła Ci do głowy myśl o dołączeniu do najlepszej telewizji świata? Jeśli tak, zapraszamy do nas, a obiecujemy, że na pewno się nie zawiedziesz!

Jesteś kreatywny, energiczny, pełen pasji, towarzyski i ciekawy świata? Chcesz poznać pracę w telewizji od środka? Spełniasz wszystkie warunki przyjęcia do TVPW! Przy tym musisz mieć odrobinę wolnego czasu, chęci do pracy i nauki nowych rzeczy. Zobaczysz, że z pewnością się wkręcisz w kręcenie!

Jesteśmy Studencką Telewizją Internetową TVPW, która ciągle poszukuje nowych talentów. Nie wiesz w czym jesteś dobry? Przyjdź do nas, a na pewno znajdziesz swoją mocną stronę. Działamy w pięciu działach tworząc świetną, studencką organizację.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Kogo szukamy?

Pewnie zastanawiasz się jakie kryteria musisz spełnić, aby do nas dołączyć? Otóż:

Wszystkie powyższe kryteria NIE SĄ ISTOTNE. Nie musisz być studentem Politechniki Warszawskiej, nie musisz w ogóle studiować!

Jesteśmy otwarci na WSZYSTKICH, którzy wyrażą chęć dołączenia do nas i pomyślnie przejdą przez proces rekrutacyjny. Potrzebujemy tylko odrobiny twojego czasu i zaangażowania, które zaowocuje rozwojem naszej Telewizji!

Dział Techniki i Realizacji

Członkom tego działu nieobce są takie pojęcia jak przysłona, fps, JVC, Caspar, montaż, czy twitch. Wiedzą nie tylko jak działają kamery, czy konsole audio, ale też gdzie podłączyć miliony kabli i kabelków. Myśleliście, że to co przed kamerą jest najważniejsze? To właśnie bez nich nie byłoby telewizji!

w dziale Techniki i Realizacji znajdą swoje miejsce:

Dział Reportażu

Sondy, wywiady, stand upy, wejścia na żywo, eventowy blask fleszy. Brzmi stresująco? Nie dla reporterów! Oni czują się wtedy jak ryba w wodzie, a wystarczy im tylko mikrofon w dłoni. Nie straszna jest im nawet szklana pogoda, bo urodzili się po to, by błyszczeć przed kamerą. 3, 2, 1... Wizja!

Do Działu Reportażu wzywamy:

Dział Marketingu i Produkcji

Obsługa social media, nawiązanie współpracy, a może pozyskiwanie sponsorów? Przedstawiamy Wam naszych rekinów biznesu i łowców okazji. U nich również znajdziecie grono wydawców i producentów. Trzymają w ryzach ekipę na materiale.

Do Działu Marketingu i Produkcji poszukujemy:

Częścią Działu Marketingu i Produkcji jest Sekcja Administracyjno- Finansowa, która odpowiada za zarządzanie finansami TVPW i dba o sprawny obieg dokumentów.

Dział Informatyki

To prawdziwi spece od IT. Czuwają nad naszą stroną internetową, opiekują się telewizyjnymi serwerami i pilnują, aby streaming live dotarł cały na Wasze monitory. Dzięki nim możecie oglądać takie wydarzenia jak Juwenalia, wybory Miss i Mistera PW lub odcinki TVPW Live nawet nie wychodząc z domu. Wszyscy jesteśmy zgodni, że informatycy z Doliny Krzemowej mogliby się od nich wiele nauczyć.

W Dziale Informatyki potrzebujemy:

To jak? Widzimy się niebawem?

Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś stać się częścią naszego zespołu. Napisz na [email protected].