Podczas sesji zimowej roku akademickiego 2005/2006 zasiedzieliśmy się przy okrągłym stole. Rozpoczęliśmy obrady przy kieliszku kawy. Spotkanie trwało już dość długo (w pokoju dało się wyczuć naukową atmosferę) gdy Kuba rzucił pomysł aby założyć telewizje PW. Jedno zdanie, zupełnie nie pasujące do prowadzonych wówczas dialogów... chwila ciszy, a jednak! Zadziałało! Pewnie nie spodziewał się, że wśród pobudzonych "kofeiną" studentów, wywoła istną burze mózgów. Otóż okazało się że lwia cześć z nas od razu znalazła działkę w tym projekcie, którą chciałaby się zajmować. Reszta natomiast znała co najmniej kilka sposobów, oraz osoby do których należy się zwrócić, aby TVPW zaistniało.

Zaraz po rozpoczęciu nowego semestru rozpoczęły się prace. Dziś po ok. 15 miesiącach, po ogromnym wysiłku ze strony organizatorów, pomysłodawców, studentów, (samorządu, władz) Politechnika Warszawska prezentuje Wam swoje nowe dziecko, ostatnie, brakujące medium Politechniki - TVPW.

 

Chcesz się dowiedzieć przy jakich okolicznościach i dzięki komu powstała telewizja TVPW? Wejdź, przeczytaj i obejrzyj trailer prezentujący to, czym będziemy się zajmowali!